Hemen Ara WhatsApp
beylikdüzü temizlik şirketi

Beylikdüzü Temizlik Şirketi

Beylikdüzü temizlik şirketi olarak firmamız siz değerli müşterilerimize her alanda temizlik hizmeti vermektedir. Sizde işin profesyonelinden destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Temizlik, kişiler arasında kolay olarak gözükse de maalesef eğitim almamış temizlikçiler tarafından yapılan temizlik sonrasında ciddi zararlar meydana gelmektedir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketi Olarak Nasıl Yol İzliyoruz

istanbul temizlik şirketleri olarak firmamızla iletişime geçtiğiniz anda sizlere daha iyi hizmet verebilmek için yerinizle ilgili birkaç soru soruyoruz ve yapılacak temizlik ile ilgili size göndereceğimiz personele kullanacağı malzeme ve yerinizde bulunan eşyalarınıza zarar gelmemesi için size uygun elektronik ekipman ve kimyasallar hakkında eğitim verip gönderiyoruz. İş başlangıcından iş bitimine kadar personelin yaptığı işi kontrol ediyoruz. Kontrol sonucunda eksik gördüğümüz yerleri tekrar temizliyor ve temizliğin bittiğine kanaat getirdikten sonra müşteriye temizlik yapılmış mülkünü gösterip isteği üzerine müşteriye, müşteri memnuniyet anketi doldurtuyoruz. Beylikdüzü her geçen gün gelişmekte ve yeni yapıların yapıldığı ilçelerimizden biridir. Sizde beylikdüzü hakkında bilgi almak için bkz. Beylikdüzü Hakkında

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Beylikdüzü Ev Temizliği

Beylikdüzü temizlik hizmetini ev temizliği hizmeti vermekteyiz. Sizde “evim büyük ve temizliği nasıl yapacağım” diye düşünüyor musunuz? O zaman tam istediğiniz yerdesiniz, Google’da beylikdüzü temizlik şirketi diye aratıldığında arama sonuçlarında birçok firma çıkmaktadır. Fakat en doğru firmayı bulmak biraz zaman almaktadır. İşte bu yüzden ICO Temizlik Şirketleri olarak size daha iyi hizmet verebilmek için müşterilerimize her konuda destek veriyoruz. Evinizin temizliği için size göndereceğimiz personele yapılacak iş ile ilgili eğitim veriyoruz. Personellerimiz belirli periyotlarla eğitilse bile her ev için kullanılacak kimyasal ve ekipmanlar farklı olduğu için profesyonel anlamda temizliğin olması için temizliğe başlanmadan önce personelin eğitilmesinin doğru olduğunun kanısındayız. Beylikdüzü ev temizliği fiyatları için bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca halkalı temizlik şirketi arayışınız varsa linkteki yazımızı okuyabilirsiniz.

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

Beylikdüzü dış cephe temizliği hizmetini firmamız İş güvenliği ve sağlığı eğitim almış, yüksekte çalışma belgesi olan ve SSK’lı personel ile dış cephe cam temizliği işlemini yapmaktadır. Sizin de bileceğiniz üzere dış cephe temizliği diğer temizliğe nazaran daha çok risk oluşturmaktadır. Riski %0 seviyesine getirmek için her türlü iş güvenliği kuralına uyarak ve ekipmanları yanımızda bulundurarak işi yapmaktayız. Bizden personelin belgeleri istenmesi halinde iş başlamadan müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Beylikdüzü Ofis Temizliği

Beylikdüzü ofis temizliği hizmetini sizin belirleyeceğiniz periyotlar ile yapmaktayız.(Bkz. Ofis Temizliği) Temizlik için gönderilen personel ya da personeller ofisiniz ile ilgili yapılacak temizlik için eğitilmektedir. Ofis temizliği yaptığımızı referanslarımıza bakabilirsiniz.

Beylikdüzü Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama işlemini endüstriyel halı yıkama makinesi ile tüm kirlerin ve bakterileri yok edecek şekilde yapmaktayız. İlk olarak halının üzerindeki pislikler elektrik süpürgesi ile temizliği yapılmaktadır. Sonrasında halı yıkama otamatı ile köpürtülerek kir ve bakterilerin gitmesi sağlanır ve en son vakum makinesi yardımı ile tüm köpük ve su çekilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Beylikdüzü Temizlik Şirketleri Fiyatları

Temizlik şirketleri beylikdüzü olarak yerinizin m² sine ve gönderilecek personel sayısına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Sizde size uygun fiyatlarımızda yararlanmak için bize 0212 696 32 39 telefon numarasından ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yok

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.