Hemen Ara WhatsApp
Dış Cephe Cam Temizliği Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dış Cephe Cam Temizliği Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dış cephe cam temizliği, işinin profesyonelleri tarafından yapılması gerekmektedir. İşinin profesyoneli tarafından yapılmayan dış cephe temizlik esnasında ciddi derecede yaralanma ve ölümcül kazalar meydana gelebilmektedir. Dış cephe temizlik hizmeti birçok firma tarafından verilmektedir. Fakat işi yapmayı bilmeyen firmalar maalesef hem kendi başlarını yakmaktalar hem de iş yaptıran yer yöneticilerinin başını yakmaktadırlar. İlk olarak siz hizmet veren olarak dış cephe cam temizliği yaptıracağınız firmayı bu işi yapabilip yapamayacağını test etmeniz gerekmektedir. Ne kadar da firmalar biz profesyonel dış cephe temizliği yapıyoruz deseler de asla ve asla yüz yüze görüşmediğiniz ve cam temizliği yapılacak yeri göstermeden işi temizlik şirketleri yetkililerine vermeyiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır? Öncesi İstenilen Belgeler

  • Dış cephe temizliği yapacak personelin ya da personellerin SGK girişlerinin olup olmadığı,
  • Personellerin Bakanlıkça yetkili OSGB firmasından aldığı iş güvenliği sertifikasının ve yüksekte çalışma belgesinin olup olmadığı,
  • Personellerin iş yeri hekim muayenelerinin yapılıp yapılmadığı,
  • Dış cephe cam temizliği esnasında kullanılacak kimyasal ve ekipmanlarının listesini kontrol edilmesi gerekmektedir.

Yukarıdaki belgelerin eksiksiz sunulması durumunda temizlik firmaları ile anlaşma yapabilir ve gönül rahatlığı ile temizliğin biteceği günü bekleyebilirsiniz. Bu belgeleri sunamayan firmalar işini amatörce yapacağını düşünerek işi kesinlikle vermeyiniz. Oldu da belgeleri kontrol etmeden herhangi bir temizlik şirketi ile anlaştınız ve iş kazası meydana geldi. Hizmet veren ne kadar suçlu ise sizde onlar kadar maalesef suçlu durumuna düşmektesiniz.Dış cephe cam temizliği, şirketler veya yöneticiler tarafından yıldan 2 kez yapılması tavsiye edilmektedir.

Sizde profesyonel olarak dış cephe cam temizliği hizmeti almak istiyorsanız iletişim sayfamızda bulunan telefon numaralarımızdan ya da 0212 696 32 39 numarasından bizimle iletişime geçebilir ve dış cephe cam temizliği fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yok

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.