Hemen Ara WhatsApp
Ev Temizliği İstanbul

Ev Temizliği İstanbul

Ev temizliği İstanbul bölgesinde çalışan kişiler için kabusa dönüşebilmektedir. Çünkü çalışan bireyler ev işlerine mi yetişecekler yoksa çalışacaklar mıdır. Maalesef bu iki iş aynı anda gitmediği için İstanbul’da yaşayan ev sahipleri için ev temizlik şirketleri arayışı artmaktadır. Yok ben iki işi de bir arada yapabilirim diyen kişiler için yazdığımız ev temizliği nasıl yapılır? isimli yazımızı okuyabilirler.

Ev temizliği maalesef gün içinde çalışmanın verdiği yorgunluk ile kişilere zulüm olarak gelmektedir. Özellikle de akşam evinize misafir gelecekse sizi ayriyeten strese sokmaktadır. Ama üzülmenize gerek yoktur. ICO temizlik şirketleri olarak size sunmuş olduğumuz en uygun ev temizliği fiyatları konusunda bizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Ev Temizliği İstanbul Bölgeleri

İstanbul genelinde tüm ilçelere ev temizliği hizmeti vermekteyiz.

Ev Temizlik Şirketleri Fiyatları

Ev temizlik şirketleri fiyatları evin büyüklüğüne ve yapılan işe göre değişmektedir. Fakat ICO temizlik firmaları olarak biz evin büyüklüğünü göz önüne almadan gönderdiğimiz kişi sayısına göre ev temizliği fiyatları belirliyoruz. Ev temizliği İstanbul olarak fiyatları tamamen size bırakıyoruz. Örneğin; eviniz 150 metrekare olduğunu düşünelim, normal şartlarda her temizlik firması bu büyüklükteki eve en az 2 personel göndermektedir. Fakat biz yazımızda belirtiğimiz gibi sizin inisiyatifinize bırakarak sizin istediğiniz sayıda personel evinize gönderiyoruz. Bu sayede siz tasarruf etmiş oluyorsunuz biz ise sizi mutlu etmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

Ev temizliği İstanbul olarak sizlere en uygun ev temizlik şirketleri fiyatları sunmak için bizimle 0212 696 32 39 numaralı hattımızdan iletişime geçebilir ve hemen temizlikçi çağırabilirsiniz.

 

Etiketler: ,

Yorum Yok

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.