Hemen Ara WhatsApp

    ICO Temizlik Şirketi olarak 13 yıldan bugüne kadar vermiş olduğumuz hizmetten gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Kurumsal yada bireysel olarak isteyeceğiniz tüm temizlik ihtiyaçlarınızı (Tek seferlik yada sürekli) profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışarak, ihtiyaçlarını sürekli dinleyerek ve hizmetlerimizi ihtiyaçlarına göre ayarlayarak % 100 memnuniyet vermeyi taahhüt ediyoruz. Vermiş olduğumuz sözleri tutarlı bir şekilde yerine getirmek için çok çalışıyoruz. Müşterilerimizin taleplerine hızlı bir şekilde cevap verebiliyor ve hızlı harekete geçerek müşterimizi memnun etmeye çalışıyoruz. İstanbul Temizlik Şirketleri arasında olan ICO temizlik firması insani değerlere ve çalışma hayatını düzenleyen prensiplere olan saygımız, her bir çalışanımızın gönülden ve yüksek performansla çalışmasını sağlamakta, bunun sonucunda oluşan pozitif durum da zincirin son halkası olan müşterilerimizin mutlu olmasını sağlamaktadır. ICO bu anlamda müşteri memnuniyetini çalışan memnuniyeti ile bir tutar.

Süreç Odaklı Çalışıyoruz

Ekibimiz her işi mükemmel şekilde tamamlamaya kendini adamıştır. Kalite, fiyat veya verimlilikten asla ödün vermemekteyiz. Tesisinizin boyutu ne olursa olsun, aynı özveriyi profesyonellik ve en yüksek hizmet düzeyi ile alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yapılan Temizliği Kontrol Ediyoruz

Saha sorumlusu personellerimiz tarafından yapılan temizliği kapsamlı olarak kontrol ediyoruz. Her müşterimiz için % 100 memnuniyet sağlamak için çok çalışıyoruz.

Kendimizi Geliştiriyoruz

Yeni gelişen teknolojileri takip ediyoruz. Bize uygun olanları temin edip temizlik hizmetlerimizi yeni bir düzeye taşıyoruz. Alışa gelmiş ekipmanlar yerine, çevreye zarar vermeyen ürünler ve son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz.