Hemen Ara - 0212 696 3239
koltuk yıkama

Koltuk Yıkama İstanbul

Koltuk yıkama işlemi yapılmayan oturma gruplarında kir birikir ve pis görünmesini sağlar. Kirli koltukta oturmak hiçte eğlenceli olmayacaktır.  Özellikle çocuklu ailelerin belli sıklıkta koltuklarını yıkatmaları gerekmektedir. Koltuklarınız ne kadar yeni görünse de 6 ayda bir yıkanmayan koltuklarda bakteriler birikmektedir. Buda sizin ve çocuğunuzun sağlığını çok kötü etkilemektedir. Koltuk temizleme işlemi profesyonel ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Sizde koltuğunuzu yıkatıp içiniz sinerek oturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul temizlik şirketleri olarak aşağıda anlattığımız şekilde koltuklara işlem yapmaktayız.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

 • Koltuk yüzeyinde biriken kiri ve pisliği vakum makinesi yardımıyla temizlenir. Minderli olan kanepelerde minder kaldırılarak altları temizlenir.
 • Koltuğun ayakları ve kumaş dışı parçaları kirden arındırılır.
 • Kumaş türüne göre anti bakteriyel kimyasalla evde koltuk yıkama makinesi hazırlanır ve koltuğun üzeri köpüklenir.
 • Kullandığımız anti bakteriyel kimyasal sayesinde koltuk kumaşlarının içerisine işlemiş lekeler yüzeye çıkacaktır. Yüzeye çıkan kirler ıslak vakum makinesi yardımı ile köpük ve su temizlenir.
 • Koltuk temizliği işleminin ardından kurumaya bırakılır.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları için iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca halkalı koltuk yıkama ve kampanyalı yerinde halı yıkama hizmetimiz içinde bilgi alabilirsiniz.

 

Bu yazıyı paylaş

Etiketler:, , ,

3 Yorum Var

 • Derya / 12 Mayıs 2018 at 04:54

  Küçükçekmece halkalı da salon takımım vardır. 2 tane 3lü 2 tane tekli koltuk yıkama işlemi yaptırmak istiyorum. Koltuk yıkama fiyatları nedir

  Cevapla
  • Yönetici-ICO / 19 Mayıs 2018 at 11:51

   Derya hanım kontrol ettiğimde koltuk yıkama hizmeti aldığınızı gördüm. Umarım memnun kalmışsınızdır. Diğer işlerde görüşmek üzere..

   Cevapla
 • Necmettin / 18 Ağustos 2018 at 00:09

  merhaba,

  Esenyurt da 2 adet yıkanacak cekyatım var. fiyat verebilir misiniz?

  Cevapla

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.