Hemen Ara WhatsApp
Mağaza Temizliği

Mağaza Temizliği

Mağaza temizliği denildiğinde ilk akla gelen İstanbul olmaktadır. Çünkü İstanbul’da her geçen gün alışveriş merkezleri artmaktadır. Avm’lerin artması sebebi ile iş yeri sahiplerinin dükkan temizliği ihtiyaçları artmaktadır. Mağaza sahipleri, ekonomik olması sebebi ile kendi bünyelerine temizlik personeli almak yerine temizlik şirketleri vasıtasıyla güvenilir temizlik personeli çağırmak istemektedirler. Peki her mağaza sahibi güvenilir personel bulabilmekte midir? Tabi ki de hayır. Güvenilir temizlik personeli için ilk olarak mağaza sahiplerinin temizlik şirketini iyi araştırması gerekmektedir. Referanslarını kontrol etmesi gerekmektedir. Siz mağaza sahibi olarak ICO temizlik şirketini seçebilirsiniz. Biz yapmış olduğumuz tüm işin arkasında durarak iş yeri sahiplerine tüm temizlik ihtiyaçlarını anlık olarak karşılayabilmekteyiz. Sizde mağaza temizliği şirketleri arayışındaysanız referanslar sayfamızdan güncel referanslarımızı takip edebilirsiniz.

Mağaza Temizliği Nasıl Yapılır?

Mağaza temizliği nasıl yapılır? sorusuna sizde cevap arıyor olabilirsiniz. ICO temizlik şirketi olarak, sizin istediğiniz saatte personel gönderimi yaparak temizliğe başlıyoruz. Temizlik esnasında mağaza’da bulunan tüm malzemelere zarar vermeyen ve güzel koku yayan malzemeler kullanıyoruz. İlk olarak mağazanızda bulunan tüm çöpleri topluyoruz ve dip bucak temizlik yapıyoruz. Zemin temizliği esnasında kullanmış olduğumuz zemin temizleme makinesi ile zemininizde oluşan tüm kirleri çıkarıyor ve ilk görünümüne getiriyoruz.

Mağaza Temizliği Fiyatları

Mağaza temizlik fiyatları, personel sayısına, mağazanın büyüklüğüne ve çalışma saatlerine göre değişiklik göstermektedir. ICO temizlik şirketi olarak sizlere en uygun fiyatlı mağaza temizliği sunmak için teklifimizi oluşturuyoruz. Teklifimizi olumlu bulmanız durumunda sizin belirlediğiniz zamanlarda temizlik titizlilikle yapılması için personel görevlendiriyoruz. Personel gün içerisinde saha personelleri tarafından kontrol edilmektedir. Sizde dükkan temizliği hizmeti almak için bize 0212 696 3239 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum Yok

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.