Hemen Ara WhatsApp
yerinde halı yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde halı yıkama söz konusu olduğunda İstanbul temizlik şirketleri arasında olan firmamız en güvenilir isimlerden biridir. Size en iyi değeri ve kaliteyi sunmak için zaman kazandıran deneyimlerimizle mevcut en modern temizleme teknolojilerini birleştiririz. Herhangi bir halı yıkama makinesinin yaptığı işi 10 kat daha fazla temizleme gücüne sahip ekipmanlar ile yerinde halı yıkama işlemini yapmaktayız.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır

Evde halı yıkama işlemini 3 çeşit makine ile yapıyoruz. Bunlar;

  • Derinlemesine işlemiş kirler için kullandığımız özel makine sayesinde halılarınıza ve halıfleksinize işlemiş derinlemesine kirlerden kurtulursunuz.
  • Yüzeysel tozlar için kullandığımız makine (bkz. Karcher SE 5.100) size üst düzey temizlik hizmeti sağlamaktadır.
  • Buharlı halı yıkama işlemini profesyonel makine ve personel ile yapılmaktadır. (Buharlı evde halı yıkama, genellikle duvardan duvara kaplı olduğu halıların altında ki yapıştırıcıya zarar verememek için yapılmaktadır.)

Yerinde halı yıkama işlemi, özel kimyasal ve uygun makine yardımı ile köpürtülmektedir. Vakum makinesi ile su ve kirlerin hepsi temizlenmektedir. Vakumla temizlenen halı hemen kullanılmaktadır. Fakat bizim tavsiyemiz tam anlamıyla kuruması için yaklaşık 6 saatin beklenmesidir. (Buharlı yerinde halı yıkama işleminde köpük yapılmamaktadır.) Yerinde halı yıkama genellikle çocuğun bulunduğu yerlerde, ofiste, kreşte, restaurant ve ibadethane temizliği vb. yerlerde sıkça yapılmaktadır.

İstanbul Halı Yıkama Fiyatları

Yerinde halı koltuk yıkama fiyatları, halının büyüklüğüne veya M² olarak verilmektedir. Sizde size özel en uygun fiyatları öğrenmek için yerinde halı yıkama firmaları arasında olan ICO temizlik şirketleri 0212 696 32 39 numarasından ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler: , ,

2 Yorum Var

  • erdem / 1 Ağustos 2017 at 16:31

    ofisimizde bulunan halifilekslerin temizlenmesini istiyoruz detaylari mail atarmisiniz

    Cevapla
  • Didem Gün / 14 Nisan 2018 at 02:24

    evde halı yıkama yapıyormusunuz? Yapıyorsanız teklif göndereniz

    Cevapla

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.