Hemen Ara WhatsApp
Dış cephe cam temizliği

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış cephe temizlik firmaları arasında olan ICO temizlik şirketleri sizlere üst düzey temizlik hizmeti sunmaktadır. Dış cephe camlar binanızın görünümüne değer katmaktadır. Görünümü güzel olan cam temizliği, kurumsal temizlik şirketleri tarafından yapılması gerekmektedir. Dış cephe cam temizliği çok tehlikeli iş koluna girmektedir ve eğitim almış kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Sizde profesyonel olarak Dış cephe temizliği hizmeti almak istiyorsanız bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Dış Cephe Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

  • Camın cinsine göre kimyasal ve yardımcı temizlik aparatları belirlenir.
  • Binanın yüksekliğine göre vinç getirilir.
  • Üst taraftan başlanarak cam temizlenir
  • Camın üzerinde bulunan etiket veya reklam kalıntıları çıkarılır.

Dış Cephe Temizliği Sırasında Nelere Dikkat Ederiz?

  • İstanbul temizlik şirketleri arasında olan firmamız, temizlik esnasında tüm personeline şirket logosu ve ismi bulunan üniforma ile temizlik yaptırır.
  • Dış cephe cam temizliği konusunda personelimiz iş sağlığı ve güvenliği eğitimi almış ve yüksekte çalışma belgesi vardır.
  • Temizlik esnasında “önce emniyet” söylemi ile personel emniyet kemerini takarak yükseğe çıkmaktadır.

Dış Cephe Cam Temizliği Fiyatları

Dış cephe cam temizliği fiyatları camın metrekaresine (m2) göre değişiklik göstermektedir. Sizde küçükçekmece temizlik şirketleri olarak size özel fiyatlarımızı öğrenmek için 0212 696 32 39 numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yok

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.