Hemen Ara WhatsApp
bahçeşehir koltuk yıkama

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Bahçeşehir koltuk yıkama olarak kurumsal kimliğimizle profesyonel koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Profesyonel Bahçeşehir koltuk yıkama ismini almak kolay şey değildir, bunun için sizin evinize veya ofisinize geldiğimizde size hijyenik bir yıkama işlemi sunmaktayız. Koltuk yıkama sırasında kullandığımız tüm ürünlerimiz anti-bakteriyel ve insan sağlığına zarar vermeyen TSE damgalı bitkisel ilaçlardır. Çok ağır lekeler olmadığı sürece kimyasal ürünü koltuklarınızda kullanmamaktayız. Kimyasal ürünler bilindiği üzere koltuklarınızdan iyi temizlenmediği zaman insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Biz koltuk yıkama Bahçeşehir olarak kimyasal ürün kullanacağımız zaman müşterinin onayını almaktayız. Ve kullanmış olduğumuz kimyasalı tam anlamıyla koltuklarınızdan arındırarak temizlemekteyiz.

bahçeşehir koltuk yıkama

bahçeşehir koltuk yıkama

Bahçeşehir koltuk yıkama firmaları olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yapmış olduğumuz koltuk yıkama işleminde %100 Müşteri Memnuniyetini GARANTİ ediyoruz. Koltuklarınızda bulunan lekelerden kurtulmak istiyorsanız bize iletişim numaramızdan ya da aşağıda bulunan yorum bölümüne yazarak ulaşabilirsiniz. Koltuklarınızda oluşan bakterileri önlemek amacıyla yılda 2 kere koltuk yıkama işlemini yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Kişilerin kendileri el ile yapacakları yıkama koltuklarınızda su bırakacağından kumaşınızda yıpranma ve koltukların içerisinde bulunan mekanizma zarar görecektir. Koltuk yıkama işlemini profesyonel firmalara yaptırmanızda fayda vardır.

 

Bahçeşehir koltuk yıkama olarak tüm yapmış olduğumuz koltuk yıkama işlemleri firmamız GARANTİSİ altındadır. Memnun kalmadığınız takdirde 2. Servis imkânı sunmaktayız ve yine memnun kalmadığınız takdirde ücret iadesi gerçekleştiriyoruz. Koltuk yıkama Bahçeşehir olarak gündüz çalışan müşterilerimizi de düşünerek akşam 17:00’dan itibaren de koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Yani 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Hizmet almak isteyen müşterilerimiz 7 gün 24 saat iletişim numaramızdan ya da iletişim bölümündeki formu doldurarak hizmet talep edebilirler.

 

Başta da belirttiğimiz gibi profesyonel koltuk yıkama firması olmak için biz işimizi meslek olarak benimsedik. Hali hazırdaki firmamız babadan oğula geçmiş olup 1997 yılından günümüze kadar eksiklerini kapatarak yoluna devam etmektedir. Biz koltuk yıkama işlemini babamızdan öğrendik ve bizim yanımızda çalışan personellere eksiksiz öğretmeye devam etmekteyiz. Diğer firmalar gibi personellerimizi bugün iş ilanı verip yarın gel başla söyleminden çok uzak durmaktayız. İşe alacağımız personeli ilk olarak 1 haftalık sürede eğitiyor ve tam anlamıyla oldu kanaat’ını getirdiğimiz personellerini yanımızda çalıştırıyoruz. Bu süre içerisinde personeli mağdur etmemek adına gerekli özlük hakları sağlanmaktadır. Biz kendimize profesyonel koltuk yıkama firması diyorsak yukarıda yazdığımız detaylar için söylemekteyiz.

 

Bahçeşehir Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Bahçeşehir koltuk yıkama olarak koltuk temizliği sırasında anti-bakteriyel ürünler kullanmaktayız. Kullandığımız ilaçlar sizin koltuğunuzun kumaşına ve leke derecesine göre değişkenlik göstermektedir. Uygun ilacı seçtikten sonra koltuk temizleme için işe koyuluyoruz.

 

  1. BİTKİSEL İLAÇLA ISLATMA

İlk olarak koltuklarınıza uygun su ile seyrelttiğimiz bitkisel ilacı makinemize dolduruyoruz. Sonrasında makine vasıtasıyla koltuğunuzun üzerine püskürterek koltuğunuzun bitkisel ilaç ile ıslanmasını sağlıyoruz. Islatma işlemi bittiğinde lekeli olan bölgeleri tespit ederek oralara uygun işlem uygulanır. Ürünlerimiz anti-bakteriyel olmasından dolayı koltuklarınızda yıkama sonrasında bakteri vs. kalmamaktadır ve uzun süre oluşan bakteriler ilaç sayesinde koltuklarınızda barınamamaktadır.

 

  1. KOLTUĞUNUZUN FIRÇALANMASI

Bitkisel ilaçla ıslatma işlemi bittikten sonra yumuşak uç takılı olan ve koltuğunuza asla zarar vermeyen makine sayesinde fırçalama işlemi yapılmaktadır. En ufak leke, kir, bakteri vs. kalmayana dek fırçalama işlemi devam etmektedir. Fırçalama işlemi sayesinde koltuklarınızda bulunan lekeler, koltuğunuzun üzerine çıkamaya başlar.

 

  1. KOLTUKTAKİ SUYUN, İLACIN VAKUMLANMASI VE DURULANMASI

Fırçalama işlemi bittikten sonra çekim gücü yüksek vakum makinesi ile koltuğunuzdaki ilaçlı su vakumlanmaktadır. Vakumlama işlemi koltuk yıkamanın en önemli aşamalarından biridir. Neden diye soracak olursanız koltuğunuzda ilaçlı su kaldığı takdirde koltuğunuz koku yapabilmektedir. Bu yüzden vakumlama işlemi detaylı yapılmalıdır. Vakumla işlemi sonrasında koltuğunuzda bulunan lekeler, kirler, bakteriler yok olmaktadır.

Koltuk yıkama işlemi bittiğinde koltuklarınız tüm kirlerden arınmış ve güzel koku yaymaya başlayacaktır.

bahçeşehir koltuk yıkama

bahçeşehir koltuk yıkama

Bahçeşehir Koltuk Yıkama Fiyatları ve Servis Bölgeleri

Bahçeşehir koltuk yıkama fiyatları 99 TL’den başlamaktadır ve Bahçeşehir ilçesinin tüm mahallelerine hizmet vermekteyiz. ICO Koltuk yıkama firmaları olarak İstanbul genelinde 3 ilçede şubemiz bulunmaktadır. Siz randevu oluşturduğunuz takdirde size en yakın şubemizdeki personellerimiz yönlendirilecektir. Koltuk yıkama kaç para diye soracak olursanız, sizin yerinizde bulunan koltuk adetine göre farklılık göstermektedir. Tek bir adet koltuk yıkatacaksanız fiyatı 50 TL’dir. Berjer yıkatacaksanız fiyatı 30 TL’dir. Bu şekilde fiyatlar değişmektedir. Detaylı bilgi için 7 gün 24 saat bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Koltuk Yıkama Bahçeşehir

Profesyonel koltuk yıkama Bahçeşehir olarak kendimizi kanıtladığımızı düşünerek buraya profesyonel kelimesini yazmaktayız. En büyük özelliğimizi yukarıda belirtmiştik. Biz kullandığımız ürünler sayesinde insan sağlığına zarar vermiyor ve koltuklarınızı dezenfekte ederek tüm kirlerden ve lekelerden arındırıyoruz. Bahçeşehir koltuk yıkama olarak profesyonelliğimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamamızdır.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Bahçeşehir koltuk yıkama firması olarak sizlere ilk aldığınız görünümüne sahip temizlikte koltuklarınızı yerinde koltuk yıkama yaparak teslim etmekteyiz. Artık koltuğunuzda leke var diye misafir çağırmama derdine düşmeyeceksiniz. Bahçeşehir koltuk yıkama şirketleri olarak bizi arayarak tertemiz koltuklarınıza sahip olabilecekseniz. Sizde Bahçeşehirdeki koltuk yıkama telefonları arayışınız varsa hemen 0212 696 32 39 numarasından randevu alabilirsiniz. En uygun Bahçeşehir koltuk yıkama fiyatları için bizi arayın.

Koltuk Yıkama Bahçeşehir

Koltuk yıkama Bahçeşehir olarak sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Sadece yapmanız gereken iletişim numaramızdan ya da iletişim formundan bize ulaşmak sonrasında personellerimiz 2 saat içerisinde evinizde veya yerinizde olarak koltuklarınızı yıkamaya başlayacaklardır. Acil koltuk yıkama için Bahçeşehir koltuk yıkama firmaları olan bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve kurumsal koltuk yıkama için ICO Bahçeşehir koltuk yıkama

Bahçeşehirdeki koltuk yıkama firmaları veya Bahçeşehirdeki en iyi koltuk yıkamacı olarak arama yaptığınızda bizle karşılaşabiliyorsanız ve bize ulaşmışsanız koltuklarınız artık emin ellerde olduğunu söyleyebiliriz.

Buharlı Koltuk Yıkama Bahçeşehir

Buharlı Koltuk Yıkama Bahçeşehir ilçesinin tüm mahallerinde hizmet vermekteyiz. Buharlı koltuk yıkama diğer yöntemlere göre derinlemesine işlemiş lekelerin çıkarılmasında ve aşırı kirlenmiş veya dezenfekte edilmesi gereken durumlarda yapılmaktadır. Bahçeşehir buharlı koltuk yıkama hizmeti almak için bize telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz. Bahçeşehir buharlı koltuk yıkama fiyatları veya Bahçeşehirdeki buharlı koltuk yıkamacılar diye arattığınızda bizlere ulaştığınızda en uygun fiyatlı buharlı koltuk yıkama hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

bahçeşehir koltuk yıkama

bahçeşehir koltuk yıkama

Bahçeşehir Koltuk Yıkama Sıkça Sorulan Sorular

  1. KOLTUK YIKAMA İŞLEMİ KAÇ SAAT SÜRMEKTEDİR?

Koltuk yıkama işlemi koltuğunuzda bulunan lekelere ve koltuk adetinize göre değişmektedir. Fakat ortalama olarak zaman vermek gerekirse 45 dakika ile 2.5 saat arası değişkenlik göstermektedir.

  1. KOLTUK YIKAMA İÇİN RANDEVU OLUŞTURACAĞIM NE ZAMAN ÖNCEDEN RANDEVUYU OLUŞTURUP, HABER VERMEM GEREKİR?

Koltuk yıkama işlemi yaptırmadan 2 ya da 3 saat önceden haber verdiğiniz takdirde personellerimiz 2 saat içerisinde yerinize gelerek koltuk yıkama işlemine başlamaktadırlar.

  1. KOLTUKLARIMI YIKATTIM KAÇ SAATTE KURUR?

Koltuklarınızı yıkattıktan 3 ile 12 saat arasında kuruma tamamen gerçekleşmektedir. Tabi ki bu süreye oda sıcaklığınız en büyük etkendir. Aksi bir durum olmadığı takdirde yukarıda belirttiğimiz sürede koltuklarınız kurumaktadır.

  1. KOLTUKLARIMI HANGİ SIKLIKLA YIKATMAM GEREKİR?

Bahçeşehir koltuk yıkama olarak size tavsiyemiz sağlıklı bir ortamda yaşayabilmek için her 6 ayda bir koltuklarınızı yıkatmanız yönündedir.

  1. KOLTUK YIKAMA SIRASINDA HANGİ ÜRÜNLERİ KULLANIYORSUNUZ?

Koltuk yıkama Bahçeşehir olarak kullandığımız tüm ürünler anti-bakteriyel, insan sağlığına zarar vermeyen, TSE damgalı ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış bitkisel ilaçlardır.

  1. KOLTUKLARIMDA KÖTÜ KOKU VE LEKELER BULUNMAKTADIR, BUNLARIN HEPSİ YIKAMA SONRASINDA KAYBOLUR MU?

Bahçeşehir koltuk yıkama firmaları olarak kullandığımız ürünler sayesinde tüm lekelerinizi çıkarıyor ve kötü kokulardan arındırıyoruz. Yıkama bittiğinde sizleri kötü koku değil çok güzel bir parfüm kokusu karşılıyor.

  1. KOLTUKLARIMI SİZE YIKATTIM FAKAT MEMNUN KALMADIM NE YAPABİLİRİM?

Koltuklarımızı bize yıkattınız fakat memnun kalmadıysanız bizlere telefon ile ya da iletişim formu üzerinden ulaşarak şikâyetinizi iletiyorsunuz. Şikâyetinizin durumuna göre yeniden ücretsiz olarak evinize veya işyerinize ekip gönderilmektedir. Şikâyetiniz tekrardan devam ettiği zaman ücret iadesi gerçekleştiriyoruz. Başta da belirttiğimiz gibi bizim için Profesyonel koltuk yıkama firmaları olmamızda ki en önemli etken %100 Müşteri Memnuniyeti ile çalışıyor olmamızdır.

İstanbul Bahçeşehir İlçesinde Hizmet Verdiğimiz Mahalleler

Bahçeşehir Ispartakule Koltuk Yıkama

Bahçeşehir 1. Bölge Koltuk Yıkama

Bahçeşehir 2. Bölge Koltuk Yıkama

Bahçeşehir Akbatı Koltuk Yıkama

 

Ayrıca Esenyurt koltuk yıkama için bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.