Hemen Ara WhatsApp
esenyurt koltuk yıkama

Esenyurt Koltuk Yıkama

Esenyurt koltuk yıkama olarak İstanbul’un tüm ilçesinde olduğu gibi Esenyurt bölgesinde de koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Bizi diğer koltuk yıkama firmalarından ayıran en büyük özelliğimiz İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermemiz ve çalışan personel sayımızın çok olmasıdır. Çalışan personel sayısı koltuk yıkama fiyatları konusunu da etkilemektedir. Nasıl etkiliyor diye soracak olursanız. Bizim sahada personellerimiz olduğu için tüm gelen işleri almak istiyor olmamızdır. Bu sebeple müşteriyle fiyat konusunda her zaman anlaşmaya çalışıyoruz. Koltuk yıkama Esenyurt olarak tüm kullandığımız malzemeler TSE damgalı ve insan sağlığına zarar vermeyen, anti-bakteriyel ürünlerdir. Esenyurt koltuk yıkama firması olarak kurulduğumuz günden bugüne her zaman müşteri odaklı çalıştık. Bugünden sonra da müşteri odaklı çalışmaya devam edeceğiz.

Koltuk Yıkama Esenyurt

Koltuk yıkama işlemi kolay gözükse de profesyonel kişi veya kişiler tarafından yapılmadığı zaman koltuklarınızın temizlenmesi değil deforme olması ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Koltuklarınızın deforme olması dışında yıkama yapılırken kullanılan temizleme ürünleri ve makine de çok önemlidir. Çünkü düşük motorlu koltuk yıkama makineleri koltuğunuzdaki kiri, bakteriyi ve suyu iyice çekememektedir. Bu sebeple de koltuğunuz koku yapmakta ve geç kurumaktadır. Geç kuruyan koltuk hem kötü koku yaymakta hem de koltuğun kullanım ömrü azalmaktadır. Böyle sorunla karşılaşmamak için profesyonel koltuk yıkama firmaları ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Esenyurt Koltuk Yıkama Fiyatları

Esenyurt koltuk yıkama fiyatları sizin yıkatacağınız koltuk sayısına göre değişmektedir. Esenyurt halı koltuk yıkama firması olarak halı ve yatak yıkama hizmeti de vermekteyiz. Sizde en uygun koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için bize 0212 696 32 39 numarasından ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Koltuk Yıkama Bölgeleri

İstanbul’un tüm ilçelerin de olduğumuz gibi, Esenyurt koltuk yıkama bölgelerinde de sizlere bilgi vermek istiyoruz. Esenyurt’ta aşağıdaki mahallelerde hizmet vermekteyiz.

2.Kısım Mahallesi, Ardıçlı Mahallesi, Çakmaklı Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Esenkent Mahallesi, Esenyurt Mahallesi, Fatih Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, İncirtepe Mahallesi, İnönü Mahallesi, Kıraç Mahallesi, Mehterçeşme Mahallesi, Muhacir Mahallesi, Namıkkemal Mahallesi, Örnek Mahallesi, Pınar Mahallesi, Saadetdere Mahallesi, Sanayi Mahallesi, Orhan Gazi Mahallesi, Talatpaşa Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenikent Mahallesi, Yeşilkent Mahallesi ve Akbatı AVM bölgesine hizmet vermekteyiz. Ayrıca Küçükçekmece Halkalı koltuk yıkama için de bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yok

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.