Hemen Ara WhatsApp
halkalı koltuk yıkama

Halkalı Koltuk Yıkama

Halkalı koltuk yıkama şirketleri olarak 2005 yılından bugüne kadar siz değerli müşterilerime hizmet vermekteyiz. Koltuk yıkama işlemi kolay gözükse de işinin profesyoneli olmayan kişiler tarafından yapıldığı zaman koltuğa zarar verilmekte ve sonucu hüsranla bitmektedir. Siz koltuklarınızı yıkattıktan sonra mutlu olmak istiyorsanız koltuk yıkama halkalı olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Halkalı Koltuk Yıkama Olarak Hangi Malzemeler Kullanırız

Siz bizimle iletişime geçtiğiniz de sizden koltuğunuzla ilgili bilgi alırız ve koltuğunuza uygun koltuk yıkama makinesini getiririz. Kullandığımız temizlik ürünlerinden bahsetmedik sebebi ise her koltuğun kumaşı farklı olduğu için biz yanımızda gelirken her kumaşa göre koltuk yıkama ürünü getiriyoruz. Kullanmış olduğumuz tüm ürünler insan sağlığına zarar vermemekte olup TSE damgalı ürünlerdir.

Halkalı Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Halkalı koltuk yıkama olarak, ilk olarak sizden geleceğimiz gün ve saat bilgisini isteriz. Sonrasında randevu saatinde orada oluruz. Yanımızda koltuğunuza uygun makine ve yıkama ürünleri getirmekteyiz. Koltuğunuzun kirlilik durumuna göre ilk olarak uygulayacağımız yöntemi belirleriz ve işimize başlarız. İş bittiğinde müşteriden koltuğu kontrol etmesini rica ederiz. Her hangi bir sorun yoksa koltuk yıkama ile ilgili müşteri anket formunu doldurtup mülkünüzden ayrılırız.

Koltuk Yıkama Halkalı Bölgeleri

Koltuk yıkama halkalı olarak, Atakent Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aytaç Mahallesi, Beşyol Mahallesi, Cennet Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Gültepe Mahallesi, Halkalı (Merkez) Mahallesi, İnönü Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Kanarya Mahallesi, Kartaltepe Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Söğütlüçeşme Mahallesi, Sultan Murat Mahallesi, Tevfikbey Mahallesi, Yarımburgaz Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşilova Mahallesine hizmet vermekteyiz.

Halkalı Atakent Koltuk Yıkama Fiyatları

Halkalı Atakent koltuk yıkama fiyatları, sizin yıkatacağınız koltuğunuza göre değişiklik göstermektedir. En uygun koltuk yıkama fiyatları için 0212 696 32 39 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca esenyurt koltuk yıkama için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yok

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.