Hemen Ara WhatsApp
Bakırköy koltuk yıkama

Bakırköy Koltuk Yıkama

Bakırköy koltuk yıkama firması olarak, müşterilerimize sorunsuz koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Bugüne kadar kendimizi geliştirerek, müşterilerimizden geri bildirim alarak koltuk yıkama işlemini her gün üzerine koyarak yapmaktayız. 20 yılı aşkın süredir İstanbul halkına temizlik hizmeti vermekteyiz. Sizde profesyonel koltuk yıkama hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilir ve yazımızı okuyarak işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Neden Koltuk Yıkama Yaptırmalıyım?

Koltuk yıkama, gerçekten çok ciddiye alınması gereken bir husustur. Çünkü, her türlü faaliyeti günlük olarak koltuğumuzun üzerinde yapmaktayız. Yemek yeriz koltuğumuzun üzerine dökülür, çay içeriz biz fark etmezsekte koltuğumuzun üzerine damlar. Ben çok dikkat ediyorum diyenleri duyar gibiyim ama maalesef herkes bir kerede olsa koltuğuna çay veya kahve dökmüştür. İşte bu görünmeyen lekeler ya da görünen farklı lekeler temizlenmezse her geçen gün üzerine koyarak koltuğunuzun üzerinde yayılmaya başlıyor. Virüs veya bakteri olarak düşünebilirsiniz. Nasıl virüse müdahale etmezsek daha fazla yere yayılıyor koltuklarımızda temizlenmezse şimdiki halinden eser kalmıyor.

Bakırköy koltuk yıkama

Bakırköy Koltuk Yıkama Olarak Hangi Malzemeleri Kullanıyoruz

İstanbul koltuk yıkama firması olarak, kullanmış olduğumuz tüm ürün ve ekipmanlar; insan sağlığına zarar vermeyen, TSE belgesine sahip üründür. Evinize gelirken; koltuk yıkama makinesi, koltuk fırçalama makinesi, koltuğunuzda kullanılmak üzere ilaç ve leke çıkarıcılar getirilmektedir.

Bakırköy Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Müşterilerimizden en çok bu soruyu duymaktayız. Koltuk yıkama Bakırköy olarak, ilk koltuğunuzun üzerinde bulunan toz vs. vakumla çekilir. Daha sonra koltuk yıkama makinesi kullanılarak, ilaçlı su ile koltuğunuz ıslatılır. Islanan koltuğunuzun lekeli olan bölgeleri koltuk fırçalama makinesi ile fırçalanarak lekeleri daha görünür hale getirilir ve vakum makinesi sayesinde koltuğunuzda bulunan tüm kirli su çekilir. Çıkmayan lekeler görüldüğünde ayrı leke çıkarıcılarla lokal müdahale yapılarak işlem bitirilir.

bakırköy koltuk yıkama

Bakırköy Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk yıkama fiyatları, koltuğunuzun büyüklüğü, rengi ve minderli olup olmamasına göre farklılık göstermektedir. Daha detaylı bilgi almak için 0212 696 32 39 numarasında bize ulaşabilir ya da WhatsApp üzerinden bize yazarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca diğer hizmet verdiğimiz ilçe olan, Beşitaş koltuk yıkama için iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yok

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.