Hemen Ara WhatsApp

Ev Temizlik Şirketleri

 

İstanbul Ev Temizlik Şirketleri arasında bulunana ICO Temizlik Firmaları yılların vermiş olduğu ve yapılan işlerden elden edilen bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize üst düzeyde temizlik hizmeti vermektedir. Temizlik şirketimiz 7/24 esasına göre İstanbul genelinde sizin belirlediğiniz zamanda temizlik hizmeti ve ücretsiz keşif imkânı sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz, ekipmanlarımız ve personelimizin yanında getirmiş olduğu size özel temizlik malzemeleri ile planlanan işi eksiksiz yapmaktadır. Biz müşterilerimize “iş bitti firmanın sorumluluğu bitti” söyleminden kaçınarak, müşterilerimizle iletişim halinde olarak işle ilgili probleminin olup olmadığını sorarız ve problem olması sonucunda söz verdiğimiz gibi 100% müşteri memnuniyeti anlamında en hızlı şekilde problemleri için çözüm üretiriz ve problemin ortadan kalkmasını sağlarız. Bizim için öncelik müşteriyi kazanmaktır. En uygun ev temizliği fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ev Temizlik Şirketleri Olarak Detaylı Ev Temizliğinde Hangi Malzemeler Kullanılırız

Temizlik şirketimiz detaylı ev temizliğini en az 2 personel planlayarak yapmaktadır. Detaylı temizlik için gelen personellerimiz yanında size özel temizlik malzemeleri getirmektedir. Personelimizin yanında 10 çeşit temizlik kimyasalı, elektronik ekipmanlar ve yardımcı temizlik aparatları getirmektedir. Firmamızda markalı, tescilli ve TSE’li malzeme kullanılır. Markaları öğrenmek isterseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Detaylı Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Sizin için temizlik hizmetini planladığımız gün personelimiz temizlik malzemelerini eksiksiz olarak yanına alarak temizliğin yapılacak yere planlanan saatte gider. En az 2 kişilik planlanan personelimizde 1 ekip şefi bulunur. Ekip şefi temizliğin yapılacağı yerde temizliğin en güzel şekilde olması için planlama yapar ve temizliğe başlanır.

Salon ve Oda Temizliği Nasıl Yapılır?

 • İlk olarak camların temizliğinden başlanır. Cam pelüş ve çekçek yardımı ile temizlenir.
 • Cam temizliği bittikten sonra krem ovma maddesi ile PVC’ler parlatılır. (Mermer silim işlemi yapılır)
 • Priz üstleri, süpürgelikler, kapı üstleri, çerçeveler, tablolar ve kapılar temizlenir.
 • Şamdan, sehpa ve avize temizlenir.
 • Masa varsa üzeri silinir ve sandalyelerinin tozu alınır.
 • Odalarda bulunan halılar elektrik süpürgesi ile süpürülür ve halılar kaldırılır. (Ekstra istenmesi halinde evde yerinde halı yıkama yapılır)
 • Koltukların tozları alınır. (ekstra istenmesi halinde yerinde koltuk yıkama yapılır)
 • Duvar mikro fiber mop ile silinir. (ekstra istenmesi halinde elle duvar temizliği yapılır)
 • Buhar makinesi ile peteklerin içi ve dışı temizlenir.
 • Balkon yıkanarak temizlenir.
 • En son olarak zemin temizlenir ve kuruduktan sonra halılar serilerek oda ve salon temizliği tamamlanır.

Mutfak Temizliği Nasıl Yapılır?

 • İlk olarak mutfak tezgahı temizlenir.
 • Aspiratör yağ çözücü yardımı ile temizlenir.
 • Fayans kaplı duvarlarda oluşan yağ lekeleri temizlenir.
 • Fırın, ocak kimyasal ile temizlenir.
 • Buzdolabı, bulaşık makinesi ve mutfak dolapları dıştan temizlenir. Boş olması halinde içerisi de silinir.
 • Duvar, mikro fiber mop ile temizlenir ve mutfak temizliği tamamlanır.

Banyo, Lavabo ve Tuvalet Temizliği Nasıl Yapılır?

 • Jakuzi, duşa kabin, lavabo, tuvalet taşı, klozet ve musluklar kimyasallar ile kir ve bakterilerden arındırılır ve durulama yapılır.
 • Banyo dolaplarının içi ve dışı temizlenir.
 • Duvarların fayans olması durumunda su ile yıkanarak ve bez ile silinerek kurulanır.
 • Zemin yıkanarak temizlenir ve ev temizliği tamamlanır.

Buhar Makinesiyle Nasıl Temizlik Yaparız

Ev temizlik şirketleri olan ICO Temizlik Firmaları en son teknoloji olan Karcher Profesyonel SG 4/4 Buharlı Temizlik Makinesini kullanmaktadır. (bkz. Buharlı Temizlik Makinası)

Buhar makinemiz, 4 bar püskürtme basıncı sayesinde petek temizliğinde, elle ulaşılamayan yerlerin temizliğinde ve sayamadığımız birçok alanda eşsiz bir temizlik sonuçlarına ulaşmaktadır. ICO Temizlik Şirketleri olarak belirtmiş olduğumuz  buhar makinesini götürdüğümüz her evden olumlu sonuçlar almış bulunmaktayız.

 

Ev Temizliği Fiyatları ve Ödemenin Yapılması

Profesyonel temizlik şirketleri olan istanbul temizlik şirketleri firmamız sizler için en uygun fiyatları yapılan görüşme sonrasında sizlere sunmaktadır. Ayrıca daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir yada ev temizliği fiyatları başlıklı konumuza bakabilirsiniz.

Ödeme iş bitiminde evde sizin yapacağınız kontrol sonrasında tarafımızdan size getirilen iş bitirme formunu doldurduktan sonra ekip şefimize elden veya banka hesabımıza Havale/EFT olarak yapabilirsiniz.

Profesyonel Ekibiniz Kimlerden Oluşur?

Ev temizlik şirketleri arasında olan ICO temizlik şirketleri olarak müşterilerimize gönderdiğimiz ve şirketimizi size karşı en iyi şekilde temsil eden kişi veya kişilerdir. Personelimiz temizliği şirketimizin logosunu taşıyan üniforma ile yaparlar.

Temizlik Personeli Nasıl Seçilir?

Temizlik personelini, küçükçekmece temizlik şirketleri olarak şirketimizin konunun profesyoneli insan kaynakları bölümündeki yetkilimiz tarafından başvuruları alınır. Başvurular değerlendirildikten sonra seçilen kişiler mülakata tabi tutulur, mülakat sonucuna göre kişi işe alınır. İşe alımdan sonra;

Eğitimin Verilmesi: Personele hangi malzemeleri nerede kullanacağı, hangi deterjanların birbirine karıştırılmayacağını ve iş sağlığı ve güvenliği konularında eğitimler verilir ve test evimizde yaptığı işin püf noktaları öğretilir. Eğitimin tamamlanmasının ardından daha önce işe başlamış personelimiz ile birlikte yeni personelimiz yapılacak işe gönderilir. Yeni başlayan personel tek işe göndermemekteyiz. Yeni personel ilk 3 işinde saha sorumlusu arkadaşlarımızın ara ara kontrolüne tabi olur ve firma yetkilimize sunulan rapor neticesinde personel profesyonel ekibimiz arasına girer.

Etiketler: , , ,

5 Yorum Var

 • aynur dogan / 19 Ekim 2017 at 14:56

  taksimde bulunan 4+1 evim vardir. ev temizliği fiyatları nelerdir.

  Cevapla
  • Yönetici-ICO / 19 Ekim 2017 at 18:56

   Aynur hanım merhaba fiyat verebilmemiz için bir kaç bilgiye daha ihtiyacımız vardır. Detaylar mail ile size bildirilmiştir.

   Cevapla
 • Esma / 20 Nisan 2018 at 13:31

  Ev temizliği ile ilgili verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

  Cevapla
 • Süheyla / 8 Ekim 2018 at 07:56

  Ben de ev temizliği yapicam iki oda mutfak banyo salon ve dışarda yazlık dedikleri balkon camlari silecem koltukları silecem sugurecegim ne kadar ücret yapar bunlar bana cevap verebilir misiniz

  Cevapla
 • DILEK Onder / 21 Nisan 2019 at 17:50

  Soyak olympiakent sitesi 3+1 daire temizlik fiyatını ogrenebilirmiyim ?

  Cevapla

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.