Hemen Ara WhatsApp
tadilat sonrası ev temizliği

Tadilat Sonrası Ev Temizliği

Tadilat sonrası ev temizliği hizmeti almak için karar verdiğinizi düşünerek sizlere özel olarak hazırladığımız yazımızı okuyarak nasıl tadilat sonrası temizlik yaptığımızı öğrenebilirsiniz. Yeni taşınacak kişiler, yeni evlenen çiftler, evin durumunu beğenmeyip değiştirmeyi düşünenler ve olağan durumdan sıkılıp hayatında değişiklik yapmak isteyen kişiler zaman zaman tadilat girişiminde bulunabilmektedirler. Tadilat yaptırmak baştan kolay gelse de, sonrası için bir çileye dönüşebilmektedir. Çünkü tadilat bitti ve ev eşyalarınız pislenmiş olabilir. Daha fazlası her yer pislenebilmektedir. Evinizin güzel görünmesini istediğiniz için de temizlemeniz gerekmektedir. Temizlik için vakit bulamıyorsanız ve ya profesyonel temizlik şirketleri arıyorsanız tam yerine gelmişsiniz demektir. Sizler yazımızı okurken artık rahatlamanız gerekir çünkü profesyonel bir kurumsal temizlik şirketleri ile karşı karşıyasınız.

Tadilat Sonrası Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Tadilat sonrası ev temizliği yapmak için ilk olarak profesyonel temizlik firmalarından destek almalısınız. Yok, ben kendi başımın çaresine bakarım derseniz günlük ev temizliği gibi maalesef tadilat sonrası temizlik kolay olmuyor. İstanbul temizlik şirketleri arasında olan ICO temizlik firmaları olarak biz kullandığımız tüm kimyasalları ve elektronik ekipmanları evinizin durumuna göre özenle seçerek getiriyoruz. Evinize zarar vermeyen ve insan sağlığını kötü etkilemeyen aksine hoş güzel kokular yayan kimyasallar kullanıyoruz. Tadilat sonrasında evinizde oluşan tüm kaba pisliği topluyoruz. Sonrasında yerlerde, cam kenarlarında, mobilyalarda oluşan boya lekelerini ve normal lekeleri güçlü buhar makinesi ile temizliyoruz. Yani kısaca anlatmak gerekirse evinizi a’dan z’ye dip bucak temizliğini yapıyoruz.

Sizde tadilat sonrası ev temizliği hizmeti almak için bize 0212 696 3239 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. İstanbul halkalı temizlik şirketi olarak sizlere inşaat sonrası temizlik için en uygun ev temizliği fiyatları sunmaktayız.

Etiketler: , , ,

Yorum Yok

Yorum Yaz
Sizinle kısa sürede iletişime geçebilmemiz için lütfen telefon numaranızı yorum bölümüne ekleyiniz. Telefon numaranızı sadece firma yetkilimiz görmektedir.